Obklad Equipe Manacor Pencil Bullnose Ocean Blue 3x20
Code: 194077Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.01 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 30 mm |
| Series: | Equipe Manacor |
| Dimension: | 3 x 20 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Listela, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | VEN026960 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |