Obklad Equipe Miyako Morchella Gloss 5x15 Luc.
Code: 202740Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 17.26 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 50 mm |
| Series: | Equipe Miyako |
| Dimension: | 5 x 15 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,495 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Beton |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 32324 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |