Obklad Equipe Scale Benzene Mint 10,8x12,4
Code: 12912Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | HEXAGONS FOR WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 16.03 kg |
| Color: | Šedá, Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.3 mm |
| Length: | 124 mm |
| Width: | 108 mm |
| Series: | Equipe Scale |
| Dimension: | 10.8 x 12.4 x 0.93 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,435 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Luxusní zboží |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 23831 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |