Obklad Equipe Scale Fan Dark Grey 10,6x12
Code: 12883Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LUXURY WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.93 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.3 mm |
| Length: | 120 mm |
| Width: | 106 mm |
| Series: | Equipe Scale |
| Dimension: | 10.6 x 12 x 0.93 |
| Face: | Jiný |
| Packaging: | 0,37 m² |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 21979 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |