Obklad Equipe Splendours Random Brown MIX 7,5x15
Code: 14371Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DECORATIVE WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 13.87 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Equipe Splendours |
| Dimension: | 7.5 x 15 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro |
| Use: | Dekor |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 24053 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |