Obklad Equipe Splendours Random Grey MIX 7,5x15
Code: 14373Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DECORATIVE WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.1 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Equipe Splendours |
| Dimension: | 7.5 x 15 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Vzory, Retro |
| Use: | Dekor |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 24051 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |