Obklad Equipe Verticale Green Field 5x40
Code: 188420Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | DECORATIVE WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.3 kg |
| Color: | Šedá, Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.3 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 50 mm |
| Series: | Equipe Verticale |
| Dimension: | 5 x 40 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Dekor |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 31923 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |