Obklad Equipe Vibe In Naval Matt 6,5x20
Code: 60464Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 13.3 kg |
| Color: | Tyrkysová, Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | Equipe Vibe |
| Dimension: | 6.5 x 20 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,421 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro, Luxusní zboží |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 28766 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |