Obklad Equipe Village Mint 6,5x13,2
Code: 27697Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 15.76 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 132 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | Equipe Village |
| Dimension: | 6.5 x 13.2 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 25626 EQ-5 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |