Obklad Equipe Wave Primrose Pink 12x12
Code: 60590Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.22 kg |
| Color: | Růžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 120 mm |
| Width: | 120 mm |
| Series: | Equipe Wave |
| Dimension: | 12 x 12 |
| Face: | Jiný |
| Packaging: | 0,42 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro, Luxusní zboží |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 28837 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |