Obklad Estudio Borriana Beige 7,5x30
Code: 67518Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 7.15 kg |
| Color: | Lesklý, Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 75 mm |
| Series: | Estudio Borriana |
| Dimension: | 7.5 x 30 x 0.85 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | E235935 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |