Obklad Estudio Karatsu Wear 11,5x23
Code: 70227Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.28 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 230 mm |
| Width: | 115 mm |
| Series: | Estudio Karatsu |
| Dimension: | 11.5 x 23 x 0.85 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,64 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro, Mozaika |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | E237017 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |