Obklad Gigacer LCS Pointillé Gris 30x120 Rett.
Code: 37403Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 14.24 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Jiný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Gigacer LCS Pointillé |
| Dimension: | 30 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | Yes |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 6LCSPOINT3012032011 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |