Obklad Grazia Boiserie Ang. Finale Salvia 3x12 Matt. (FINA113)
Code: 206355Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES BOISERIE 20X80 / 20X20 |
|---|---|
| Weight: | 0.04 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 120 mm |
| Width: | 30 mm |
| Series: | Grazia Boiserie |
| Dimension: | 3 x 12 |
| Face: | Jiný |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Use: | Jiné, Listela, Obklad, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | FINA113 |