Obklad Grazia Boiserie Beige Craquele 20x80
Code: 16831Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES BOISERIE 20X80 / 20X20 |
|---|---|
| Weight: | 2.53 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 800 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Grazia Boiserie |
| Dimension: | 20 x 80 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | BOI02 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |