Obklad Grazia Essenze Capitello Genziana 7,5x13
Code: 14549Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | CERAMICHE GRAZIA ESSENZE RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 7.9 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.4 mm |
| Length: | 130 mm |
| Width: | 75 mm |
| Dimension: | 7.5 x 13 x 0.94 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Retro |
| Use: | Obklad, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CAP06 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |