Obklad Grazia Essenze Mosaici Oceano 30x30 (3x6) Luc.
Code: 206905Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | CERAMICHE GRAZIA ESSENZE RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 1.32 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.4 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Grazia Essenze |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 6 ks |
| Aesthetic appearance: | Retro, Mozaika |
| Use: | Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | MOSAIC15 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |