Obklad Grazia Essenze Neoclassico Pino 6x26 Luc.
Code: 206519Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | CERAMICHE GRAZIA ESSENZE RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.01 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.4 mm |
| Length: | 260 mm |
| Width: | 60 mm |
| Series: | Grazia Essenze |
| Dimension: | 6 x 26 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 30 ks |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Retro |
| Use: | Dekor, Jiné, Listela, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | NEO500 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |