Obklad Grazia Essenze Oceano Craquele 6,5x13 Luc.
Code: 206886Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | CERAMICHE GRAZIA ESSENZE RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 16.77 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.4 mm |
| Length: | 130 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | Grazia Essenze |
| Dimension: | 6.5 x 13 x 0.94 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,507 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla, Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | NN160 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |