Obklad Grazia New Classic Angolo Toro Agave 2X6,5 Luc.
Code: 206295Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 1.6 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.8 mm |
| Length: | 65 mm |
| Width: | 20 mm |
| Series: | Grazia New Classic |
| Dimension: | 2 x 6 |
| Face: | Jiný |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Retro |
| Use: | Obklad, Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | TOFA4 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |