Obklad Grazia New Classic Formato tozzetto Bianco 3x3 Luc.
Code: 206282Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES CERAMICHE GRAZIA NEW CLASSIC |
|---|---|
| Weight: | 2.7 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9.8 mm |
| Length: | 30 mm |
| Width: | 30 mm |
| Series: | Grazia New Classic |
| Dimension: | 3 x 3 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Retro |
| Use: | Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | T13 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |