Obklad Impronta Ardesia Grey Linea 60x120 Matt. Rett.
Code: 186328Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 19.21 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Reliéfní |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1195 mm |
| Width: | 596.5 mm |
| Series: | Impronta Ardesia |
| Dimension: | 59.65 x 119.5 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Dekor |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | IAR03BALI |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |