Obklad Impronta Decora Primavera 60x120 Matt. Rett.
Code: 112616Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 29.9 kg |
| Color: | Multicolor, Růžová, Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Impronta Decora |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 set |
| Aesthetic appearance: | Dekor, Květinové motivy |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | IDE00DPR |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |