Obklad La Fenice Toledo Decoro Balmardon 15x31,6
Code: 67729Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 18.44 kg |
| Color: | Béžová, Hnědá, Šedá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 316 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | La Fenice Toledo |
| Dimension: | 15 x 31 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,9 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Dekor |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1531DF003DEC |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |