Obklad Marca Corona 4D Plain Deep Blue Matt 40x80
Code: 6494Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 19.17 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 800 mm |
| Width: | 400 mm |
| Series: | Marca Corona 4D |
| Dimension: | 40 x 80 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,28 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Luxusní zboží |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | E830 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |