Obklad Mariner Cool Ocean 30x90 Matt. Rett
Code: 186537Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 17.63 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 900 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Mariner Cool |
| Dimension: | 30 x 90 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,35 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Beton |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI3, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 8000381 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |