Obklad Mirage Glocal Sugar GC07 Mosaico 36T 30x30
Code: 28961Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 2 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Mirage Glocal |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 6 ks |
| Aesthetic appearance: | Beton, Jednobarevné, Kámen |
| Use: | Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | TO41 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |