Obklad Navarti Ecchio Perla 33x100 Matt. Rett.
Code: 194138Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 12 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 330 mm |
| Series: | Navarti Ecchio |
| Dimension: | 33 x 100 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |