Obklad Naxos Esedra Mosaico Delfi Burattato 30x30
Code: 11705Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.3 kg |
| Color: | Hnědá, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Naxos Esedra |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mozaika |
| Use: | Dekor, Mozaika |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 91699 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |