Obklad Naxos Lithos Ortles 23x100
Code: 13510Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | FLOOR TILE WOOD LOOK |
|---|---|
| Weight: | 20.87 kg |
| Color: | Šedá, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1000 mm |
| Width: | 230 mm |
| Series: | Naxos Lithos |
| Dimension: | 23 x 100 |
| Packaging: | 1,15 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 89093 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |