Obklad Naxos Lithos Silver 60x60 Rett.
Code: 13507Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.83 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Naxos Lithos |
| Dimension: | 60 x 60 |
| Packaging: | 1,08 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 100441 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |