Obklad Pastorelli CC Cocooning Alpaca Heritage 60x120 Matt. Rett.
Code: 112631Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 19.65 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Pastorelli Cocooning |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Dekor |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | P012546 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |