Obklad Polis Levante Listello Dream Azzurro 3,7x60
Code: 23151Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 0.29 kg |
| Color: | Šedá, Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 7.7 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 37 mm |
| Series: | Polis Levante |
| Dimension: | 3.7 x 60 x 0.77 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 10 ks |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Dekor |
| Use: | Dekor, Listela, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0036786/090 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |