Obklad Polis Loft Design Loft Iron 6x25
Code: 23016Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 17.24 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 250 mm |
| Width: | 60 mm |
| Series: | Polis Loft Design |
| Dimension: | 6 x 25 |
| Packaging: | 0,58 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4 |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 30429 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |