Obklad Polis N.Y.C. Lt. Skyline Grigio 4,5x60
Code: 23196Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 6.2 kg |
| Color: | Černá, Bílá, Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.2 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 45 mm |
| Series: | Polis N.Y.C. |
| Dimension: | 4.5 x 60 x 0.92 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Vzory, Žula |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0018945/59 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |