Obklad Polis N.Y.C. Skyline Decoro Grigio 25x60
Code: 23194Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 11 kg |
| Color: | Šedá, Bílá, Černá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.2 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Polis N.Y.C. |
| Dimension: | 20 x 60 |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Vzory, Žula |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0018943/177 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |