Obklad Polis N.Y.C. Zen Decoro Beige A+B 25x60
Code: 23189Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 2.56 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.2 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 250 mm |
| Series: | Polis N.Y.C. |
| Dimension: | 25 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2 ks |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Vzory, Žula |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0018914 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |