Obklad Polis Volcano Petunia Decoro Grigio AB 20x60
Code: 23172Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 3.23 kg |
| Color: | Multicolor |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7.7 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Polis Volcano |
| Dimension: | 20 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 set |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Květinové motivy, Vzory |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0041085/176 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |