Obklad Ricchetti Laura Fiume Ac. Blu LL 6,5x20
Code: 11527Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | CLEARANCE / SPECIAL OFFERS RETRO WALL TILES FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.2 kg |
| Color: | Modrá, Oranžová, Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 65 mm |
| Series: | Ricchetti Laura Fiume |
| Dimension: | 6.5 x 20 x 0.7 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Retro |
| Use: | Dekor, Listela |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0514712 |
| Material: | Interiérový obklad - červený střep |