Obklad Saime Cottoantico Beige Mosaico 30x30
Code: 27118Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | MOSAICS - WALL TILES FOR BATHROOMS IN RETRO STYLE |
|---|---|
| Weight: | 20 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Saime Cottoantico |
| Dimension: | 30 x 30 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mozaika |
| Use: | Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 7692881 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |