Obklad Settecento Dresscode Verso White 14,8x12,9 Matt.
Code: 37258Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 17.85 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 129 mm |
| Width: | 148 mm |
| Series: | Settecento Dresscode |
| Dimension: | 14.8 x 12.9 x 1 |
| Face: | Triangle (Trojúhelník) |
| Packaging: | 0,325 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | 3D efekt |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 151010 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |