Obklad Sichenia Pavé Wall Dolmen Fumo 22,5x45
Code: 37114Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 21.4 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 450 mm |
| Width: | 225 mm |
| Series: | Sichenia Pavé Wall Dolmen |
| Dimension: | 22.5 x 45 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,215 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Use: | Dekor, Obklad, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Exteriér, Fasáda, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 00T4622 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |