Obklad Tonalite Briolette Madreperla 10x20
Code: 28421Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 15.65 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Tonalite Briolette |
| Dimension: | 10 x 20 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | BRI20MA |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |