Obklad Tonalite Exabright Esagona Giallo 15,3x17,5
Code: 6246Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | HEXAGONS FOR WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 18.4 kg |
| Color: | Žlutá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 175 mm |
| Width: | 153 mm |
| Series: | Tonalite Exabright |
| Dimension: | 15.3 x 17.5 x 0.8 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Luxusní zboží |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 6522 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |