Obklad Tonalite Fluid Ficus 6,2x25
Code: 28942Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 12.79 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 250 mm |
| Width: | 62 mm |
| Series: | Tonalite Fluid |
| Dimension: | 6.2 x 25 x 0.8 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,469 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | FLU25FI |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |