Obklad Tonalite Geomat Mosaico Cemento 26x28
Code: 35023Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | HEXAGONS FOR WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 1.33 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 280 mm |
| Width: | 260 mm |
| Series: | Tonalite Geomat |
| Dimension: | 26 x 28 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 11 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Mozaika |
| Use: | Mozaika, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | M/HEX1673 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |