Obklad Tonalite Hashi Ficus 10x30
Code: 113234Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 16 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 300 mm |
| Width: | 100 mm |
| Series: | Tonalite Hashi |
| Dimension: | 10 x 30 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,6 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné, Retro |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | HAS1030FI |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |