Obklad Tonalite Kraklé azzurro 15x15
Code: 6201Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 13.8 kg |
| Color: | Modrá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Tonalite Kraklé |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 1604 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |