Obklad Tonalite Lingotti Grigio 6x24,6
Code: 28966Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 19.6 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 246 mm |
| Width: | 60 mm |
| Series: | Tonalite Lingotti |
| Dimension: | 6 x 24 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,5 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | LIN24GR |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |