Obklad Tonalite Trapez Glossy Gesso 23x10
Code: 29731Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 19.49 kg |
| Color: | Béžová, Bílá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 100 mm |
| Width: | 230 mm |
| Series: | Tonalite Trapez Glossy |
| Dimension: | 23 x 10 |
| Face: | Trapezoid (Lichoběžník) |
| Packaging: | 0,39 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | TRA1630 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |